Naše služby

Bytové elektroinstalace

Provádíme nejenom pravidelné revize, ale také kompletní rekonstrukce s návrhem nejlepšího a nejvýhodnějšího provedení právě pro vaši domácnost na míru. Domluvte si schůzku s naším technikem a projektantem.

Průmyslové elektroinstalace

Potřebujete novou elektroinstalaci do vaší malé dílny nebo rovnou do celé provozní haly. Na nás se můžete bez problémů obrátit. Zajistíme elektroinstalace v průmyslových, zemědělských a komerčních objektech, průmyslových a skladovacích halách, výrobních linkách a v dalších podobných prostorech. Provádíme také elektroinstalace posklizňových linek apod.

Revize elektroinstalací

Nedostatečná údržba elektrických rozvodů se dříve či později může nemile vymstít. Pokud pravidelně neprovádíte revize, rozvody mohou časem přestat fungovat úplně. Lhůty pro pravidelné kontroly upravují normy ČSN 33 1500 a ČSN 33 2000-6 ed.2 . V rámci bytových a rodinných domů a kancelářských budov by měla být revize prováděna jednou za 5 let. Neváhejte se na nás s jakýmkoliv dotazem obrátit.

Elektronické zabezpečovací systémy

Spolupracujeme jenom s těmi nejlepšími. Jsme certifikovaným partnerem společnosti Jablotron. Provádíme instalace a nastavení kompletních elektronických zabezpečovacích systémů. Naši specialisté pro vás navrhnou a připraví nejlepší řešení na míru.

Kamerové systémy

Navrhneme pro vás zabezpečovací a kamerový systém tak, aby splňoval všechny vaše požadavky. Celý systém nejenom nainstalujeme, ale postaráme se i o jeho provoz. Zajišťujeme bezpečnost rodinným domům i komerčním objektům.

Přístupové systémy

Elektronické kontroly vstupu umožní vám nebo vašim zaměstnancům jednoduchý a komfortní opakovaný vstup do vyhrazených prostor.

Datové rozvody

Bezproblémový provoz datových sítí je základem pro rychlé a bezchybné fungování vaší sítě. Datové rozvody realizujeme v rodinných domech, bytech i ve firmách. Drát je drát!

Servis elektrokotlů

Provádíme kompletní servis, uvádění elektrokotlů do provozu, záruční i pozáruční opravy. Důležitá je pravidelná kontrola všech bezpečnostních prvků včetně čištění jednotlivých filtrů atd. Díky tomu zaručíte jejich bezporuchovost a dlouhou životnost. Pokud se o své elektrokotle dobře staráte, ony se postarají o váš komfort a pohodlí v teple vašeho domova.

Garážová a vratová technika

Naše firma nabízí montáž , servis , prodej:

  • Pohonů pro křídlové a pojezdové brány,
  • automatických / vjezdových závor,
  • privátních garážových vrat,
  • prodej komponentů pro výrobu bran (C profily, nosné vozíky, vodící kladky, panty. )